Bądź kreatywny – koszulka którą sam zaprojektujesz

Posted on 06/11/2018 7:57am

Znasz to uczucie, gdy inna kobieta zjawia się na przyjęciu w sukience identycznej jak twoja? Lub kiedy na ulicy zauważasz kolejnego właściciela identycznego płaszcza? Odkrycie, iż nie jest się oryginalnym wielu z nas może zaboleć. Czy w dzisiejszej modzie jest jeszcze miejsce na oryginalność?


Jak najbardziej. Dbanie o indywidualizm niekiedy nie jest łatwe, ale wystarczy odrobina wysiłku. Tym bardziej, że coraz chętniej zaczynamy odchodzić od przekonania o kopiowaniu wybiegów mody.
koszulki ze śmiesznymi nadrukami
Author: Luis Tamayo
Source: http://www.flickr.com
zestawiając ubrania, zaczynamy więcej myśleć, dobierać odzież, dodatki w zgodzie ze sobą. Porozumiewać się z ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez to jak wyglądamy wyrażać siebie, manifestować swoje poglądy czy zainteresowania.
Nastały czasy, w których nawet popularny T-shirt - więcej na temat - przestał być tylko częścią garderoby. Przykładem tego jest sitodruk na koszulkach, dzięki któremu w łatwy sposób wykreujemy koszulkę własnego projektu. To naprawdę bardzo proste! Niezbędny jest pomysł, a już następnego dnia możemy nosić stworzoną tylko dla nas koszulką. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że taki T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Firma zdaje sobie sprawę z faktu, iż nie każdy jest stworzony do projektowania, nie do końca posiada pomysł na T-shirt i może przerażać go wizja skomplikowanego procesu projektowania. Nic bardziej mylnego. Mogą w tym pomoc koszulki reklamowe, które sprawią, że będziemy prezentować się naprawdę unikalnie. W związku z tym tworzenie koszulek jest dziecinnie proste.


Koszulki z własnym nadrukiem to również wspaniały pomysł na prezent dla najbliższych. Nie musimy się martwić, że prezent nie zostanie wykorzystany, ponieważ T-shirty noszą dziś wszyscy, i wnukowie i dziadkowie. Dla małego fana motoryzacji może być to motyw szybkiego samochodu, dla najlepszej babci, motyw odpowiadający pasji obdarowanego.

W dzisiejszych czadach T-shirt to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów garderoby. Możemy go nosić wszędzie – do pracy, na spacer, do klubu. Nie kojarzony jest już wyłącznie ze stylem sportowym, choć nadal pełni swoją zasadniczą funkcję – jest komfortowy i wyraża nasz styl.

Tags: T-shirt, koszulki