Co każdy chłopak musi mieć w swojej garderobie – przeczytaj, czy masz dobrą garderobę

Posted on 31/10/2018 8:14am

Chociaż od bardzo dawna jasne jest, iż kobiety uwielbiają modę, starają się być z nią na bieżąco i bywają rewelacyjne w wyszukiwaniu okazji zakupowych, wiele osób zdaje już sobie sprawę, że płeć męska nie musi być w tym słabsza. Także lubi dobrze się ubrać i wyglądać gustownie. Stąd w dzisiejszych czasach w butikach z odzieżą widok samotnie spacerującego pomiędzy półkami przedstawiciela płci męskiej, nie szokuje.


skarpety
Author: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Source: http://www.flickr.com
Ubiór chłopaka (polecamy) można rozdzielić na dwa rodzaje – elegancki i sportowy. Jeśli mężczyzna chce pokazać się z klasą, w jego garderobie musi wisieć garnitur. Trzeba jednak pamiętać, iż bardzo istotne są dodatki – jak spinki lub krawat. A także to, co może wydawać się mało ważne, a w rzeczywistości trzeba zwrócić na taki dodatek dużo uwagi – skarpety garniturowe. Muszą być cienkie, o ton jaśniejsze aniżeli zestaw garniturowy. Doskonale dobrane skarpety garniturowe bywają ważniejsze aniżeli wielu ludziom się wydaje (wystarczy pomyśleć o połączeniu czarnego garnituru (link referencyjny) i… białych skarpetek).

Przy ubraniu sportowym jest znacznie prościej. Tutaj – nawet jeżeli bierze się pod uwagę skarpety męskie – jest zdecydowanie większa dowolność. Skarpety męskie mogą być z bambusa albo frotte, zwykłej długości lub stopki (te drugie bardzo dobrze wyglądają ze spodenkami). Do codziennego stroju pasują polówki, t-shirty, bluzy, golfy, kraciaste koszule, jeansy, spodnie lniane

By chłopak wyglądał dobrze, powinien zadbać nie tylko o strój główny, ale i dodatki. Czasami zwykła rzecz, może przeistoczyć się w bardzo oryginalną tylko poprzez odmienny kolor, czy nadruk. Ważne również aby chłopak (polecamy żyletka do golenia) w określonym stroju czuł się dobrze. Oczywiście w swojej szafie powinien mieć rzeczy na co dzień i te na bardziej eleganckie wyjścia.


skarpety
Author: Frank Behrens
Source: http://www.flickr.com
Obecnie galerii w Polsce jest bardzo wiele (plus gigantyczna liczna e-sklepów) i każdy ma w swojej ofercie coś interesującego dla mężczyzn.

Jeżeli prezentowany artykuł jest według Ciebie interesujący, świeża publikacja (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/64/Garnitur_na_slub__Czesc_I) z pewnością także będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ znajdziesz tam podobne wiadomości.

To bardzo istotna informacja dla mężczyzn, którzy troszczą się o swój wygląd i lubią się dobrze ubrać. Każdy w tych miejscach wyszuka coś interesującego. Wystarczy przespacerować się między półkami.

Tags: garnitur, krawat, wygląd, zestaw