Figura a biżuteria - w jaki sposób dobrać olśniewające akcesoria?

Posted on 04/01/2019 7:47am

Biżuteria jest ślicznym uzupełnieniem; dzięki oryginalnym koralom lub klipsom można w jednej chwili całkiem przekształcić charakter ubioru, stosownie dobrana biżuteria może w subtelny sposób uwydatnić pozytywy twej figury lub odwrócić uwagę od tych mniej interesujących. Lubimy dodatki, kochamy biżuterię. Ale jak je dobierać?

Warto zawsze powrócić do tematu jakim jest biżuteria artystyczna (-> zobacz informacje), która może okazać się idealnym podarunkiem dla kobiet ceniących oryginalność oraz piękno. Niewątpliwą zaletą jest to, iż możemy nieraz pokusić się o zaprojektowanie danego prezentu i zlecenie jego wykonania artyście. Łączymy w tym samym dwie idee - kupno prezentu i przygotowanie podarunku na własną rękę.

Stosownie dopasowana biżuteria (www.e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html) powoduje, iż uroda pani kwitnie. Czyni tak bursztyn i srebro (zobacz kompletną propozycję pod adresem), złoto, perły jak również szafiry. Chcąc mieć biżuterię znakomitej jakości, niezwłocznie trzeba zwrócić uwagę na tę artystyczną oraz ręcznie wykonywaną. To niewątpliwie najlepszy z możliwych wyborów.

Druga rzecz – im mamy krótszą szyję, tym bardziej zwisające wisiorki powinnyśmy wkładać - coś co zwisa, zatem takim zabiegiem wydłużymy optycznie szyję. Po trzecie – klipsy. Długie, zwisające, wydłużą szyję, ale też wydłużą twarz. Obłe, kwadratowe poszerzą twarz, a szczegółowiej – jej dolną część.

Odpowiednio dobrana biżuteria powoduje, że uroda kobiety rozkwita. Uczyni to bursztyn i srebro, złoto, perły jak również szafiry. Chcąc mieć biżuterię znakomitej jakości, bezsprzecznie trzeba zwrócić uwagę na tę artystyczną oraz ręcznie wykonywaną. To bez wątpienia najlepszy z możliwych wyborów.