Jak dobierać biżuterię, by wyglądać rewelacyjnie? O czym warto pamiętać?

Posted on 24/07/2018 7:19am

Biżuteria to atrybut kobiecości. Dodaje szyku, elegancji, podkreśla urodę każdej z pań. Z pewnością każda z pań przegląda sieć internetową poszukując błyskotek wpisujących się w indywidualne wymagania i potrzeby.

Bransoletka
Author: 38PR
Source: 38PR
Jedyne, co trzeba zrobić to wpisać wyrażenia typu „bransoletki z kamieni” czy „biżuteria (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci-465.html) sklep internetowy” Należy rozpocząć od tego, że dopasowując biżuterię nie powinnyśmy przesadzać. Często zastosowanie zbyt wielu elementów błyskotek da rezultat odwrotny do zaplanowanego. Minimalizm i prostota to właściwie zawsze klucz do sukcesu. Następna zasada stanowi, że nie powinnyśmy zestawiać ze sobą elementów srebrnych ze złotymi. Ze złotem można zdecydowanie łączyć bransoletki z kamieni. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, że nie wszystkie dodatki będą odpowiednie na daną okoliczność.

Na formalnym spotkaniu, w pracy lepiej sprawdzą się klasyczne modele. Jeżeli natomiast idziemy na randkę czy na imprezę, swobodnie możemy wybrać coś bardziej oryginalnego. Kolczyki są w stanie uwydatnić nasze oczy. Powinno się pamiętać, że błyskotki w kolorze zielonym podkreślą oczy piwne, odcienie fioletu doskonale będzie się komponował z oczami niebieskimi, a brąz komponuje się z zielonymi oczami.

Zaopatrując się w kolczyki najlepiej jest dobrać je do kształtu twarzy. Jeśli nasza twarz jest kwadratowa, wypada wybrać długie, wiszące błyskotki. Małe kolczyki są wskazane dla pań mających pociągłą twarz. Ogólnie wypada pamiętać, że kształt kolczyka powinien być przeciwieństwem kształtu twarzy. Wybór biżuterii powinna też determinować nasza sylwetka. Panie, które charakteryzują się bardziej krągłymi kształtami raczej powinny stawiać na długie korale czy grubsze łańcuszki. Kobiety o filigranowej budowie idealnie będą prezentować się z krótszymi naszyjnikami, cieńszymi łańcuszkami. Wreszcie biżuteria (dla osób wierzących https://www.boskabijoux.pl) musi komponować się ze strojem.\

Jeśli stawiamy na prostą, tradycyjną sukienkę, przykładowo małą czarną, możemy bez problemu pozwolić sobie na odważne, wyraziste dodatki. Jeśli jednak chcemy włożyć suknię, która sama w sobie jest błyszcząca i zdecydowanie przyciąga wzrok, lepiej wybrać dodatki bardziej stonowane. Ciekawą biżuterię zakupić można w Internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać frazę "biżuteria sklep internetowy".