Jak nowoczesna kobieta kupuje wierzchnie ubranie na jesienną aurę

Posted on 19/07/2018 11:23am

Liście na gałęziach jabłoni poczynają zmieniać barwę na pomarańczowo-żółtą, dając tym samym znak, że nieubłaganie zbliża się jesień, czyli pora roku kojarzona zwyczajowo z opadami. Kolejny wrześniowy dzień warto rozpocząć nie tylko pyszną kawą i zakupionym w cukierni pączkiem, ale i sprawdzeniem, czy na półce w przedpokoju znajduje się solidny parasol. Podczas opadów z silnym wiatrem może on jednak zawieść, a jego właściciel wróci do mieszkania mokry i obrażony na cały świat. Biorąc pod uwagę przedstawioną wyżej sytuację, wiele osób decyduje się na zakup specjalnego odzienia na niepogodę.


kurtka
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Niekoniecznie musi to być zwyczajna peleryna przeciwdeszczowa lub płaszcz ortalionowy. Specjaliści od trendy wyglądu polecają tak samo gustowne, jak i funkcjonalne odzienie, czyli kurtki damskie przeciwdeszczowe, które świetnie uzupełnią każdą kobiecą szafkę.

Koniecznym elementem składowym kurtki jest oczywiście kaptur: parasolowaty, obszyty subtelnym kożuszkiem bądź mniejszy i już bez żadnych ozdób. Kurtki damskie online mają za zadanie ochraniać przed późnojesiennym chłodem i wzniecać zazdrosne spojrzenia naszych dobrych koleżanek. Żadna z pań nie będzie szczędzić wolnych chwil na spacerowanie po sklepach i szukanie najmodniejszego, ale i niepowtarzalnego modelu - sklep Julia Lebork.

Przechodzenie od jednych sklepowych drzwi do drugich jest dla kobiet wielką przyjemnością, a dla mężczyzn, którzy im towarzyszą, prawie udręką. Czasem w galeriach handlowych można ich zobaczyć, jak siedzą na ławeczkach postawionych na pasażach i gapią się w swoje smartfony. W tym samym czasie ich partnerki z wielkim przejęciem przerzucają wieszaki w dziale kurtki damskie przeciwdeszczowe w poszukiwaniu najwłaściwszego egzemplarza.


Bywa, że nawet cały dzionek trzeba poświęcić na znalezienie ubrania spełniającego wszystkie kryteria postawione przez klientkę. Kurtka nie może być za długa, ani za krótka. Jej sposób uszycia ma podkreślać walory kobiecej sylwetki, a najlepiej, żeby ją nieco wyszczuplał. Ponadto obligatoryjnie musi pasować do zawieszonej w szafie szarej spódniczki i opiętych portek jeansowych zakupionych 12 miesięcy temu na wyprzedaży.

Jak widać zakup kurtki staje się nierzadko sprawą najważniejszą. Może nawet okazać się, że narzeczeni zajęci zakupami nie pamiętają o produktach spożywczych niezbędnych do przyrządzenia kolacji. Lodówka będzie świecić pustkami, ale za to w kobiecej szafie zawiśnie śliczna i szykowna kurtka.

Tags: kurtka, garderoba, spódnica, stylista