Każdy z nas ma w życiu takie chwile, które pamięta przez całe życie. Są to te najważniejsze dla nas dni, do których przygotowujemy się starannie już dużo wcześniej, aby wszystko było jak w bajce.

Posted on 12/06/2019 7:13am

Te wydarzenia można oczywiście wymieniać ciągle , bo w życiu każdego z nas jest ich bardzo dużo. Istnieją jednak dwa niezwykle ważne , które z pewnością pamięta każdy i rozpamiętuje je potem przez wiele lat , oczywiście mowa o komunii świętej jak i o ślubie.

Pierwsza komunia święta jest wydarzeniem, które każdy z nas zapamiętuje jako pierwsze najważniejsze w naszym życiu. Zarówno dzieci jak i rodzice już dużo wcześniej przygotowują się do tej ceremonii, by wszystko wyszło jak najwspanialej i zostawiło po sobie wspaniałe wspomnienia na wiele lat . Dzieci z reguły czas przygotowań przechodzą emocjonalnie, poznają swoją religię. Rodzice z kolei prócz tego dbają także o oprawę całej uroczystości i ich zadanie do małych nie zalicza się . Tym bardziej w przypadku dziewczynki dobór ubioru przyprawia o zawrót głowy. Masa dodatków do komunijnej szatki nie kończy się na wyborze wianka. Należy postarać się o odpowiednie buty , delikatną biżuterię dla młodej damy, typowe rękawiczki komunijne, maleńką torebkę. To jasne jeśli mowa o chłopcach to rękawiczki komunijne też są wymagane.

wizja - ubrania
Author: abcslubu.pl
Source: abcslubu.pl
Jeszcze większe odczucia rozbudza w nas dzień ślubu. Wydarzenie to przeżywamy już jako ludzie dorośli i stuprocentowo świadomie, dlatego tym bardziej przygotowujemy się do niego dużo wcześniej. O zawrót głowy może przyprawić nie tylko organizacja bankietu, zadbać trzeba także o właściwy ubiór dla nowożeńców , udekorować pojazd, który nas będzie wiózł jak również kościół w której będzie się odbywać uroczystość. Większość decyduje się na to, by zakupić gotowe stroiki ślubne nie wyłącznie na auto, ale też do świątyni. Pięknie udekorowany kościół zostawia piękne wspomnienia, a oferowane w sprzedaży stroiki ślubne są tak przepiękne, że nie sposób z nich nie skorzystać.

Zarówno pierwsza komunia święta jak i potem ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Właściwa oprawa ceremonii i na pewno ta ważność naszej osoby podczas uroczystości na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Dlatego muszą być one wspaniałe . Nie znajdziemy zatem osoby, która w wypadku takiej ceremonii kalkuluje wydatki i zmniejsza koszty. To nie jest na to czas. To my przecież jesteśmy gwiazdami ceremonii i my musimy błyszczeć nie licząc się z kosztami. Na takich wydarzeniach nie można po prostu oszczędzać.