Kategorie nałożenia wzorów na odzież

Posted on 18/03/2019 11:53am

Nie ma człowieka, który nie posiadałby w swojej szafie choćby jednej koszulki wyposażonej w ciekawy nadruk w formie napisu, a nawet grafiki. Niegdyś produkty tego typu szybko znajdywały się w koszu, ponieważ nadruk spierał się, pękał i stawał nieelegancki, lecz obecnie nowoczesne metody nadruku sitowego sprawiają, iż koszulki te można bez trudu prać w wysokich temperaturach, bądź prasować, a mimo to i tak pozostaną one w takim samym stanie. Co więcej – istnieje możliwość zakupu koszulki z indywidualnym nadrukiem, dlatego też również i one będą odporne na wysokie temperatury.

stykówka - ubrania
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Druk - (druk na tkaninach oferuje firma Tritex) sitowy, inaczej sitodruk jest jedną z nowoczesnych technik druku, która nakłada na tkaną siatkę, wykonaną z włókien syntetycznych, bądź też metalową odpowiedni szablon, a następnie dochodzi do tak zwanego przetaczania odbitki, czyli przekładania farby przez matrycę. Siatka ta z reguły zawiera od 100 do 150 włókien na centymetr. Takowe wykonanie jest oparte na różnorodnych procesach, lecz pewne jest jedno – sitowy druk cechuje się wysoką odpornością na pranie, nazbyt wysokie temperatury oraz częste prasowanie. W kwestii takiej właśnie jak sitodruk częstochowa posiada firmy, które zajmują się ów techniką na co dzień, posiadając tym samym duże doświadczenie. Co więcej, istnieje także inna możliwość nałożenia na odzież, bądź inne produkty ciekawego wzoru – w centrum zainteresowania jest obecnie haft komputerowy częstochowa z kolei również i tę technikę zna od podstaw.

Haft ten nigdy nie blaknie i nie kruszy się, gdyż nakładany jest za pomocą odpowiednich maszyn w postaci przemysłowych automatów hafciarskich.

Czekasz na kolejny wpis? Śpieszę powiadomić Cię, że istotna strona (https://sansport.com.pl/pol_m_Quady-ATV-UTV-Side-by-Side_Access-Motors-217.html) jest już dostępna. W takim razie namawiam do lektury.

To wszystko nie byłoby jednak prawdopodobne bez odpowiednich programów komputerowych.