Kolczyki oraz innego typu biżuteria do piercingu. Jakiego rodzaju biżuterię kupować, żeby nasze przekłucie doskonale się prezentowało oraz szybko zagoiło?

Posted on 09/09/2018 7:17am

W ostatnich czasach piercing staje się coraz bardziej popularny. Nie tylko młodzi ludzie chętnie przekłuwają uszy lub wykonują piercing w innych częściach ciała. Prawidłowo wykonany piercing może stanowić piękną ozdobę naszego ciała, tym bardziej kiedy towarzyszy mu dobrze dopasowany kolczyk.

Na rynku dostępne jest bardzo dużo typów kolczyków do piercingu. Doskonale znają się na nich osoby, które samodzielnie zajmują się wykonywaniem przekłuć. W zależności od tego jakiego rodzaju kolczyk mamy jak również w jakim jest miejscu możemy wybrać najlepszy typu biżuterii. Większość oferowanych produktów to kolczyki do przekłuć uszu, te które nosi prawie na
moda - fotografia
Author: Flavio Lorenzo Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Przez pierwsze tygodnie wskazane jest jest nosić kolczyki, które umożliwiają poprawne wygojenie się ran tudzież zapobiegają przed zahaczeniem się biżuterii przykładowo o ubranie albo włosy. kolczyki kółka czy też krótkie labrety pozwolą na prawidłowe utrzymanie higieny w okolicach przekłutego miejsca. Kiedy nasze przekłucie się wygoi możemy zacząć poszukiwanie idealnej biżuterii dla nas (zobacz te elementy do biżuterii). Osoby posiadające kolczyk (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) w pępku odnajdą fantazyjne kolczyki z cyrkoniami albo łańcuszki na brzuch, które idealnie skomponują się z piercingiem na brzuchu.

Pełne barw tudzież ciekawych kształtów kolczyki możemy znaleźć w wielu sklepach on-line. Mnóstwo z nich oferuje też dodatkową usługę sterylizacji kupionych kolczyków. Korzystając z niej, możemy mieć pewność, iż zakupiony kolczyk będzie idealnie czysty oraz po założeniu nie spowoduje żadnego zakażenia. Jeśli odpowiednio zadbamy o nasz kolczyk, może on stać się efektowną ozdobą. W połączeniu z niebanalną biżuterią sprawi, że każdy będzie zachwycony naszym ładnym piercingiem.