Modne ubrania koronkowe

Posted on 24/09/2018 2:57pm

Która z nas nie posiada w garderobie przynajmniej jednej sukienki wieczorowej z koronki? Przypuszczalnie nikt, bowiem to obligatoryjny punkt w każdej szafie. Sukienki koronkowe są wieczne – modne są, ponieważ wiecznie. Zmieniają się fasony, długości i kolory, tymczasem koronka pozostaje.


przyjęcie weselne
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
W tegorocznym sezonie letnim, jeśli koronka to w jaskrawych kolorach, wiązanych z latem: koral, chaber, turkus. Koniecznie także biel, od odcieni zimnych aż do cieplejszego odcienia ecru. Górują fasony krótkie, sięgające przed kolano lub do połowy uda. Jednym z hitów tegorocznego sezonu letniego jest sukienka Kika.

Słodka i dziewczęca – tak można ją w kilku słowach przedstawić. Górna część sukienki jest dopasowana i bez rękawa, natomiast dół jest suto marszczony. W związku z czym sukienka (super czarne sukienki wieczorowe) cudowanie się układa, też na troszkę trudniejszych sylwetkach z rozłożystymi biodrami i muskularniejszymi udami. Ten fason upodobały sobie zwłaszcza panie o modelu gruszki.

Odmiennym, jednakowo fantastycznym modelem, jest sukienka Dora - tutaj. Ten model sukienki występuje w dwóch znakomitych kolorach: chabrowym oraz turkusowym. Model jest rewelacyjny dla pań o sylwetce klepsydry, ponieważ znakomicie eksponuje piersi oraz biodra. Sukienka - oferta - wieczorowa jest prosta, przed kolano. Ale właśnie koronka, z której sukienka jest wykonana, powoduje, że ta Dora włożona z wysokim obcasami to strzał w dziesiątkę!


Całkowicie inna jest sukienka Mandy – to standardowa sukienka wieczorowa z koronki w kolorze czarnym na złotym podbiciu. Dzięki temu, że koronka jest lekko elastyczna sukienka wybornie leży i jest komfortowa w noszeniu. Sukienka ma zmysłowy rękaw długości ¾, który sprawdza się w chłodniejsze wieczory. Długość sukienki - przed kolano - jest idealna nie wyłącznie dla Pań bardzo szczuplutkich. Taki model sukienki sprawdzi się w trakcie wielu uroczystości – wesele, sylwester czy prywatka – w sukience Mandy będziesz non stop wyglądała rewelacyjnie!

Nie zapominajmy o tym, że sukienka to nie wszystko. Ważne są również inne elementy ubioru. Doskonale spisują się choćby żakiety. Gdy poszukujemy okaz dla siebie, dobrze byłoby odwiedzić żakiety sklep internetowy. W tym sklepie z pewnością odnajdziemy coś właściwego dla nas.

Tags: kobiety, Sylwester, hit, sezon, wesele, chaber, rękaw