ozdabianie rozmaitych części ciała

Posted on 15/12/2018 9:19am

Istnieje grupa osób, która kocha ozdabiać różne części ciała. Popularne stało się tatuowanie, przebijanie skóry, czyli piercing. Piercing nie redukuje się jedynie do tradycyjnych przekłuć uszu, a polega szczególnie na przeprowadzaniu przekłuć w charakterystycznych lokalizacjach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach ust, w pępku, a również w intymnych częściach ciała. Wykonanie piercingu ciała trwa z reguły parę minut. Na ten zabieg składa się przebicie skóry, także założenie kolczyka. W przekłute miejsca wprowadza się kolczyki skonstruowane zazwyczaj z tytanu. Kolczyki z takich surowców jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drzewo, szkło, koral, srebro powinno się nakładać dopiero po pełnym wygojeniu przekłutego punktu.

Niezwykle istotne są surowce z którego wykonano kolczyki do nosa. Właściwa pielęgnacja po przekłuciu i przez cały okres gojenia umożliwiają bezpieczeństwo. Należy mieć na uwadze, że tylko kolczyk, które są poddane przebiegowi sterylizacji mogą być zakładane na przebicie. Coraz większą sławą cieszą się tunele, które rozciągają płatki uszne czasem do średnicy kilkudziesięciu centymetrów. Czas gojenia rany powiązanej z założeniem piercingu uzależniony jest czystości, pielęgnacji, lokalizacji przekłuwania, czy tworzywa z jakiego zbudowany jest kolczyk (strona warta odiwedzenia).

zbliżenie - moda
Author: Ramón Portellano
Source: http://www.flickr.com
Niektóre dekoracje zagwarantowane są wyłącznie dla dziewczyn. Łańcuszki na brzuch mogą być ozdobą na na plaży, czy basenie, wyśmienicie wygląda w połączeniu z bikini. Takiego rodzaju biżuteria jest również dobrym pomysłem dla dziewczyn, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, gdyż łańcuszek cudownie uwydatnia talię. Istnieje także ewentualność zamówienia łańcuszka własnego pomysłu. Taką biżuterię jest możliwość też zamówić przez internet.

Możemy również dostosować dodatki takie jak małe wisiorki ulokowane przy połączeniu. Przy kupowaniu owego typu biżuterii trzeba zwrócić szczególną uwagę na parę elementów.

Obecnie obejrzyj także (https://www.soufeel.pl/) ten tekst, który jest bardzo interesujący. Zrób to właśnie teraz! Zobaczysz, że naprawdę należy to zrobić!

Przede wszystkim na skręcenie i oczywiście na długość. W polskim klimacie nie ma wielu okazji do uzewnętrzniania takiej ozdoby ze względu na warunki atmosferyczne. Jednak powinno się nosić go chociażby okazyjnie (strona www)