Sylwetka a biżuteria - jak dobrać olśniewające akcesoria

Posted on 23/05/2018 12:00am

Chyba nie ma kobiety, która nie kochałaby biżuterii. Panie uwielbiają błyskotki, jakie dają im niebagatelnego uroku. Dzięki nim każda stylizacja może imponować. Wiele lat temu dużą popularnością cieszyła się efektownie wykonywana przez jubilerów biżuteria. Obecnie na piedestale staje biżuteria artystyczna srebrna ręcznie robiona. W cenie jest także bursztyn.

kobiety - wyobrażenie
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
No cóż, może nie jest to proste do zrobienia, lecz też z pewnością nie jest niewykonalne. Kosmetyki czy coś ze złota odpada, bo w gruncie rzeczy to już kiedyś od Ciebie dostała, więc co teraz? A może w tym roku jakaś biżuteria artystyczna (odwiedź)? Najpewniej dotychczas o niej nie słyszałeś, ale faktycznie należy poszukać dokładnie w tym asortymencie. Bardziej niestandardowego pomysłu na podarunek na pewno nie wymyślisz. Oczywiście jest to rękodzieło biżuteria (Podobne strony) zaś bywa niezwykła i nie ma sposobności, by ktoś miał coś identycznego, a dla pań to ogrom,nie istotne. Taka biżuteria (e-sentiell.com/ser-pol-49-Infinite-Beauty.html) artystyczna to rezultat pracy młodych, bardzo zdolnych artystów. Masz w tym miejscu sposobność wybrania począwszy od naszyjników, po pierścionki lub kolczyki: wszystko cudowne i unikatowe, wspaniałe dzieło ludzkich rąk. Nie ma mowy, aby właśnie taki podarunek nie przypadł do gustu Twojej żonie, to jest po prostu niemożliwe, a mnogość wzorów, kolorów na pewno pomoże zdecydować się na coś, co najbardziej będzie jej odpowiadać. Pomysł Ci podoba, lecz nie masz pojęcia w którym miejscu szukać takich cudów. To łatwe. Poszukaj w sklepach internetowych, bo biżuteria (warte przeczytania) artystyczna jest bardzo często oferowana akurat w internecie. Odnajdziesz tu wyjątkowe propozycje na bardzo nieprzeciętne prezenty, które zaskoczą niejedną kobietę. Należy zaznaczyć, iż ceny są również faktycznie korzystne.

Jeśli interesuje nas biżuteria rękodzieło artystyczne ma jeszcze dodatkową zaletę - jest jedyne w swoim rodzaju, wykonywane ręcznie i pozwala nam wyróżnić się na tle pozostałych świecidełek ze zwykłych sklepów. Jeżeli szukamy więc wyjątkowego prezentu, warto rozważyć tę opcję. Można zawsze pokusić się o książę ulubionego autora danej osoby, jednak istnieje prawdopodobieństwo, że taka książka już od dawna widnieje w kolekcji naszego bliskiego. Tak samo ma się rzecz z muzyką. Niezmiennie ciekawym pomysłem jest także zaproszenie na warsztaty kulinarne, na których mamy okazję na połączenie dobrej zabawy i nauki.

Powinniśmy pamiętać o głównej kwestii - o wielkości sylwetki. Rozmiar ozdób musi być proporcjonalna, a zatem im jesteśmy drobniejsze, tym delikatniejszą biżuterię powinnyśmy wkładać. Jeżeli jesteś małą i drobną kobietą a obwiesisz się biżuterią ogromną - twa sylwetka ulegnie wizualnemu pomniejszeniu ponieważ zadziała reguła kontrastu. Jeśli jednak jesteś damą wysoką i postawną a założysz drobny łańcuszek i pierścionek z małym oczkiem, twoja sylwetka optycznie się powiększy. Jeśli pragniesz pewną partię ciała podkreślić, uwydatnić, a tym samym odwrócić uwagę od innej części swojej sylwetki – noś biżuterię.

Ciekawe przeżycia
Zawsze z pewnością fantastycznie sprawdzają się wszelkiego rodzaju podarunki w formie ciekawych przeżyć. Jeżeli Twoja dziewczyna lubi jeść, wtedy możesz zabrać ją na romantyczną kolację do drogiej restauracji. Jeśli zawsze chciała udać się na masaż, możesz na przykład zafundować jej wizytę w SPA. Jeżeli marzy przykładowo o skoku na bungee, również możesz spełnić to marzenie. Pomysłów jest wiele i zdecydowanie znajdziesz coś właściwego dla siebie i swojej ukochanej. Więcej inspiracji bez wątpliwości znajdziesz na różnego rodzaju stronach internetowych, których właściciele zajmują się organizacją takich właśnie przeżyć - z pewnością będziesz mocno zadowolony ze swego prezentu!