W jaki sposób podkreślić swoją indywidualność

Posted on 01/03/2019 7:24am

Każdy z nas w różny sposób próbuje zaakcentować swoją indywidualność – na przykład poprzez strój

Przeróżna biżuteria
Author: Glitter
Source: Glitter
W obecnym świecie rządzi dbanie o wygląd i bycie pod tym względem oryginalnym. Nie chodzi już tylko i wyłącznie o to, żeby dbać o swoje włosy, cerę, czy figurę, ale także o to, by umiejętnie podkreślać swoją osobowość, swój charakter, czy inaczej mówiąc swoje wnętrze. Można powiedzieć, że tego typu podejście jest w rzeczywistości domeną ludzi całkowicie świadomych tego, kim są i jacy są, i takich, którzy mają świadomość, że właśnie podkreślanie swojej indywidualności może być sposobem na wyróżnienie się spośród innych.

Jak zaakcentować swoją indywidualność chociażby strojem? W obecnym świecie, gdy sklepy udostępniają tak szeroki wybór rzeczy nie powinniśmy mieć z tym problemu. Niemniej, aby rzeczywiście nie było to dla nas kłopotliwe, wcześniej musimy dokładnie zastanowić się nad sobą i wiedzieć, jacy tak naprawdę jesteśmy. Dopóki tego nie zrobimy będziemy ubierać się w rzeczy hurtowo produkowane i niczym nie będziemy się odróżniać się od ludzi chodzących po mieście, którzy wyglądają podobnie.

Często, aby dojść do tego jacy jesteśmy faktycznie, sam ubiór również może w praktyce okazać się pomocny. Kiedy przykładowo zamiast kolczyki z cyrkoniami (zobacz bigle na tej stronie) zakładać na uszy stosujemy kolczyki do nosa, można zakładać, że jesteśmy bardziej odważni jeśli chodzi o przedstawianie swojej osoby. Nie każdy przecież jest gotowy tak się nosić i większość osób stosuje to, co od lat było standardem. Można więc domyślać się, że jeżeli ciągnie nas do takich nietuzinkowych rozwiązań jesteśmy śmiałymi i otwartymi osobami, które nie boją się wyrażać siebie i własnych potrzeb.

Czyż omawiany post nie jest zajmujący? Jeśli tak twierdzisz, kliknij tu - zalecamy ten link, ponieważ odnajdziesz tam przykuwające wzrok teksty.

Jest to oczywiście mile widziane. Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że człowiek zmienia się i to co dziś zakładamy z wielkim zaangażowaniem, za parę lat może zalegać na dnie szafy, ponieważ już nie będzie się nam podobać lub będziemy po prostu znudzeni.

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą koralików drewnianych na MANZUKO.

Bądźmy pewni, że jest to w pełni naturalne i nie ma co unikać eksperymentów pod tym względem. Bądźmy zgodni z samym sobą i wybierajmy tylko takie rzeczy, jakie w pełni nam odpowiadają i odzwierciedlają nasze wewnętrzne JA, aby pamiętać kim w istocie jesteśmy.